Referencje

„Wspomnienia z najpiękniejszego dnia w naszym życiu chcielibyśmy zachować jak najdłużej. Umożliwią nam to piękne i profesjonalne fotografie wykonane przez Pana Michała. Podczas ceremonii ślubnej w kościele oraz przyjęcia weselnego celnie wyłapał najważniejsze momenty. Także podczas sesji plenerowej wykazał się pomysłowością w doborze miejsc oraz ujęć. Pan Michał swoją pracę wykonuje z pasją i zaangażowaniem. Dostosowuje się do potrzeb klienta i potrafi sprostać najwyższym wymaganiom. Serdecznie dziękujemy i polecamy wszystkim przyszłym młodym parom.”
P&T

„Nie ma większej przyjemności, niż spotkać kogoś, kto kocha swoją pracę i wykonuje ją z sercem, a do tego jest jeszcze profesjonalistą w tym, co robi. My mieliśmy jednak to szczęście i to właśnie Pan Michał był fotografem na naszym ślubie. Nie będę pisać na temat zdjęć które robił, ponieważ można je pooglądać i samemu ocenić. Chciałabym jednak napisać, że obecność osoby tak poukładanej, zrównoważonej i przede wszystkim przesympatycznej – w tak ważnym dniu – była dla nas bardzo ważna.”
A&S

„Zatrzymać chwilę. Pamiątka na całe życie. Michał wykonał dla nas bardzo dobre zdjęcia. Podczas sesji był bardzo profesjonalny a luźna i humorystyczna atmosfera sprzyjała uchwyceniu bardzo wyjątkowych chwil. Sięgając po album za każym razem odkrywamy coś innego, związanego z tymi pięknymi chwilami utrwalonymi na papierze. Gorąco polecamy!”
K&M

Zapytaj o termin, skontaktuj się ze mną!